Laboratorium Iwostin słynie z produktów, które profesjonalnie rozwiązują problem, a jednocześnie idealnie wpisują się w najnowsze trendy kosmetyczne. Ciesząca się ogromnym zainteresowaniem seria Perfectin Re-Liftin została niedawno uzupełniona o serum rewitalizujące. Stanowi ono uzupełnienie dla profesjonalnego peelingu na noc od Iwostin.

Trzeba zacząć od wyjaśnienia, czym są dermoceutyki Iwostin. Są nimi zarówno serum rewitalizujące i profesjonalny peeling z serii Perfectin Re-Liftin. Działają na skórę w sposób wielowymiarowy. Ograniczają ilość problemów skórnych, a efekty kuracji utrzymują się bardzo długo.

Skuteczność dermoceutyków Iwostin potwierdzona została w badaniach klinicznych.

Rewitalizujące serum Iwostin Perfectin Re-Liftin to produkt, który zapewnia trójstopniową kurację przeciwzmarszczkową. Stosowany na skórze dojrzałej zapewnia:

  1. redukcję widocznych zmarszczek,
  2. efekty liftingu skóry,
  3. odbudowę zniszczeń w skórze.

Serum rewitalizujące Iwostin Perfectin Re-Liftin to bardzo ciekawy produkt, którego formuła została wzbogacona o ekstrakt z roślinnych komórek macierzystych. To sprawia, że wykazuje bardzo silne działanie anti-aging. Potwierdzają to badania aplikacyjne.
Serum Iwostin Perfectin Re-Liftin zawiera:

  • roślinne komórki macierzyste,
  • peptyd przeciwzmarszczkowy,
  • olej z pestek winogron,
  • olej z nasion bawełny,
  • panthenol.

Komórki macierzyste w serum Iwostin

Aktualnie bardzo często sięga się po ekstrakty z roślinnych komórek macierzystych. To rewolucyjne rozwiązanie w technologiach i zabiegach nakierowanych na działanie odmładzające. Komórki macierzyste stymulują produkcję kolagenu, czyli naturalnego budulca naszej skóry. To zapewnia jędrność i elastyczność skóry, a także opóźnia procesy starzenia się skóry.

Tym samym, dzięki komórkom macierzystym, serum rewitalizujące Iwostin Perfectin Re-Liftin nie tylko eliminuje widoczne już zmarszczki, ale również zapobiega pojawianiu się nowych. Leczenie połączone z profilaktyką. Idealne dla kobiet, które czerpią satysfakcję z efektywnej pielęgnacji odmładzającej i uwielbiają podążać za trendami.