Skład: opatentowany, skondensowany

Właściwości Revitalash wynikają z zawartości opatentowanej przez markę technologii BioPeptin Complex oraz celulozy. Pierwszy składnik odpowiada za wzmożony wzrost rzęs, a drugi wykazuje właściwości błonotwórcze. Niewiele znaczy to dla przeciętnego użytkownika. W redakcji zwróciliśmy natomiast uwagę na bardzo dużo ekstraktów roślinnych w składzie np. z nagietka, miłorzębu, zielonej herbaty i innych. Odżywka do rzęs Revitalash zawiera niestety aż dwa konserwanty i dwie substancje, które mogą działać komedogennie.

Działanie: zauważalne po pewnym czasie, dobre

Nie mamy większych zastrzeżeń co do działania Revitalash. To odżywka do rzęs, która u większości redakcyjnych testerek przyniosła oczekiwane efekty. W pierwszych dwóch tygodniach rzęsy znacznie poprawiły swoją kondycję. Po tym czasie dziewczyny zaczęły stopniowo zauważać wzrost włosków i zagęszczenie na linii rzęs. Niestety co druga z nich musiała się początkowo zmagać z nadmiernym wypadaniem rzęs, co pewnie było koniecznym etapem kuracji. Odżywka Revitalash napędziła jednak strachu i mogła skutecznie zniechęcić do dalszych testów.

Opakowanie: standardowe, estetyczne

Revitalash to odżywka do rzęs w standardowym opakowaniu. Srebrna tuba z niebieskimi napisami wygląda estetycznie i ładnie, choć nie ma efektu wow. Płacąc tyle pieniędzy za produkt chcielibyśmy się nim chwalić w widocznym miejscu. Opakowanie serum Revitalash jest dobrze wykonane i solidne, ale nie odróżnia się niczym od większości odżywek do rzęs. Marka mogła się bardziej postarać, choć nie chcemy być w redakcji aż tak czepliwi.

Aplikator: poręczny, średniej jakości

Kolejnego zaskoczenia nie przyniósł aplikator. Revitalash wyposażono w pędzelek typowy dla produktu takiego jak odżywka do rzęs. Testerki są zgodne co do jego jakości. Jest dobra, ale dużo przyjemniejszy dla oka jest aplikator Nanolasha. Cienki pędzelek Revitalash, mimo że dobrze wykonany i bardzo poręczny, może lekko drapać powiekę. Duży plus za to, że aplikator nabiera idealną ilość produktu naraz, nie rozcapierza się i nie uszkadza zbyt łatwo.

Dodatkowe zalety:

  • bardzo dobra dostępność online i stacjonarnie
  • pierwsze efekty średnio po 4-6 tygodniach
  • wydajna formuła wystarczająca na kilka miesięcy stosowania

Dodatkowe wady:

  • średnia cena jak na produkt z kilkoma niedociągnięciami