Skład: niezbyt naturalny, skomplikowany

Pierwsze co rzuca się w oczy w składzie Rapidlash to celuloza, która pojawia się również u kilku innych producentów. Analizując w redakcji skład zwróciliśmy uwagę na fakt, że odżywka do rzęs Rapidlash zawiera tylko dwa naturalne składniki (ekstrakt z nasion dyni i olej sojowy), a reszta to syntetyczne substancje dodatkowe. Pięć z nich może zapychać skórę, a trzy to konserwanty. Nie jesteśmy przekonani, czy taki skład, to dobre posunięcie. Zwłaszcza że jest sporo alternatyw.

Działanie: pielęgnujące, niegwarantowane

Rapidlash to skuteczny produkt do pielęgnacji rzęs. Rzęs zauważalnie poprawiły swoją kondycję. U wszystkich testerek stały się mocniejsze i bardziej błyszczące. Średnio około 5 tygodnia pojawiły się wyraźniejsze efekty regeneracyjne. Odżywka do rzęs Rapidlash niestety nie u wszystkich dziewczyn przyniosła oczekiwany efekt wydłużenia. U kilku włoski nie przybrały na długości w ogóle, a u większości wydłużyły się minimalnie.

Serum nieznacznie zagęściło rzęsy.

Opakowanie: dobrze wykonane, typowe

Beczułkowata buteleczka serum Rapidlash nie wyróżnia się niczym szczególnym. To kolejna odżywka do rzęs w srebrnym opakowaniu. Dziewczyny z redakcji przyznały, że momentami trzeba było chwilę pomyśleć, czy na pewno bierze się do ręki właściwy produkt, bo większość jest do siebie podobna. Opakowanie Rapidlash zrobione jest z solidnego materiału, nie przecieka i nie uszkadza się po jakimś czasie stosowania.

Aplikator: standardowy, dobrej jakości

Rapidlash wyposażono w cienki, dość precyzyjny pędzelek. Serum nakłada się standardowo od wewnętrznego do zewnętrznego kącika oka, na linię rzęs. Aplikator jest solidny, wykonany starannie i dobrze dopasowany do dłoni. Dziewczyny z redakcji przyzwyczajone do dużo przyjemniejszych pędzli uznały, że jednak coś w aplikatorze Rapidlash nie gra. Niełatwo jednak określić, co dokładnie. Prawdopodobnie chodzi o miękkość włosia.

Dodatkowe zalety:

  • niewygórowana cena, choć są tańsze zamienniki
  • dostępne w drogeriach stacjonarnych
  • wystarcza na kilka miesięcy stosowania

Dodatkowe wady:

  • efekty i czas ich pojawienia się niezgodny z reklamą