Skład: bogaty, skomplikowany

Standardowo na samym początku dziewczyny wzięły pod lupę formułę. Odżywka do rzęs Neulash okazała się całkiem w porządku. Najmniej informacji znalazłyśmy na temat połączenia aminokwasów w biotechnologicznym kompleksie aktywnym. Poza nim w serum Neulash znajduje się kwas hialuronian sodu, witaminy z grupy B, olej sojowy, a nawet wyciąg z pestek egzotycznej dyni.

Niestety Neulash charakteryzuje bardzo długi i skomplikowany skład, a w nim konserwanty i substancje o działaniu komedogennym.

Działanie: nieskuteczne, typowo pielęgnacyjne

Na stronie produktu czytamy o wyraźnie grubszych i naturalnie gęstych rzęsach zaledwie w miesiąc. Niestety cztery tygodnie to zdecydowanie za mało na jakąkolwiek poprawę. Neulash to odżywka do rzęs bardziej pielęgnacyjna niż stymulująca. Testerki jednogłośnie stwierdziły, że to nieskuteczny produkt. Rzęsy dopiero ponad miesiąc po rozpoczęciu kuracji zaczęły być nieznacznie bardziej widoczne. To jednak efekt ściemnienia końcówek, co tylko optycznie wydłużyło włoski. Niestety nie możemy powiedzieć wiele dobrego o działaniu odżywki Neulash.

Opakowanie: solidne, eleganckie, nieporęczne

Największym pozytywem tego produktu okazało się opakowanie. Neulash zdecydowanie wyróżnia się na tle konkurencji. Teoretycznie buteleczka jest srebrna, jak w wielu podobnych produktach, ale w praktyce lustrzane opakowanie jest bardzo eleganckie. Metaliczny flakonik wykonano bardzo solidnie i starannie. Nie ma obawy o pęknięcie, rozlanie lub jakiekolwiek uszkodzenie. Niestety serum Neulash ma trochę większe opakowanie niż inne odżywki, co odejmuje mu kilka punktów za poręczność. To odżywka do rzęs, którą nie zawsze upchniemy w kosmetyczce.

Aplikator: niedopracowany, nieprecyzyjny

Prosty pędzelek, który dołączono do nakładania Neulash na oczyszczoną skórę powiek, nie jest tak przemyślany, jak opakowanie. Aplikator jest zbyt cienki na długości. Redakcyjne testy wykazały, że ze względu na to ciężko o precyzyjne i całkowicie bezpieczne stosowanie Neulash. Końcówka pędzelka jest za to zbyt gęsta. Jednorazowo nabiera się zbyt dużo produktu, czyli zwiększa się ryzyko skapywania serum do oczu. Neulash w tym przypadku się nie popisał.

Dodatkowe zalety:

  • uzupełnieniem odżywki do rzęs jest serum do brwi NeuBrow
  • kuracja przeznaczona na około pół roku

Dodatkowe wady:

  • szczegóły niezgodne z informacjami ze strony www
  • cena za wysoka i nieadekwatna do efektów działania