Odżywka do rzęs NanolashSkład: przemyślany, naturalny, skuteczny, spójny, bezpieczny

Serum do rzęs Nanolash jest bardzo przemyślane. Analiza pod okiem redakcyjnych specjalistek nie wykazała żadnych substancji, które można uznać za szkodliwe. Odżywka do rzęs Nanolash bazuje na przetestowanym klinicznie składniku stymulującym wzrost rzęs. Wiemy, że jest to pochodna naturalnych hormonów o udowodnionej skuteczności. Oprócz tego serum zawiera naturalne ekstrakty łagodzące i odżywające, w tym nasz ulubiony wyciąg ze świetlika lekarskiego. Na dużą pochwałę zasługuje tylko jeden, lekki konserwant w składzie.

Cała redakcja jest zgodna co do tego, że odżywka Nanolash ma bardzo krótki, ale treściwy i odpowiedni do problemu skład.

Działanie: szybkie, skuteczne, stopniowe, kompleksowe

Nanolash opiera się głównie na substancji czynnej, która odpowiedzialna jest za wzrost rzęs. Odżywka do rzęs Nanolash stosowana regularnie wydłuża je nawet dwukrotnie. Redakcyjne testerki średnio po dwóch tygodniach zauważyły znaczącą różnicę w wyglądzie rzęs. Włoski były zdrowsze, mocniejsze i bardziej błyszczące. Niedługo potem rzęsy pogrubiły się, co zdecydowanie zagęściło linię rzęs. U prawie wszystkich dziewczyn włoski przyciemniły się delikatnie. Serum do rzęs Nanolash rzeczywiście podkreśla oko poprawiając kondycję i wygląd naturalnych rzęs. Odżywka bardzo dobrze radzi sobie z wydłużaniem. Co prawda w różnych odstępach czasu, ale każda z testerek finalnie uzyskała efekt bardzo wyrazistych, elastycznych, gęstych i długich rzęs.

Opakowanie: solidne, trwałe, eleganckie, dobrej jakości

Odżywka do rzęs Nanolash to jedna z lepszych, jakie mieliśmy w dłoni. Po pierwsze, zapakowana jest w solidny kartonik zabezpieczający. Buteleczkę wykonano z najlepszych materiałów, co przekłada się na najlepszą jakość. Nie odnotowaliśmy żadnych problemów z nakrętką, napisy się nie starły, a flakonik nadal wygląda jak nowy. Po drugie, nie sposób nie zakochać się w designie marki Nanolash. Matowa czerń w połączeniu ze srebrem napisów sprawia, że z przyjemnością stawiamy serum Nanolash w najbardziej widocznym miejscu na toaletce.

Aplikator: poręczny, wygodny, precyzyjny, dobrej jakości, solidny

Końcówka do aplikacji na wzór pędzelków od eyelinera. To podobieństwo rzuca się w oczy od razu, ale nie jest przypadkowe. Cienkim i precyzyjnym pędzelkiem najwygodniej zaaplikować półpłynne serum na linię rzęs. Odżywka do rzęs Nanolash ma czarny pędzelek z pomarańczowy włosiem syntetycznym najlepszej jakości. Nie rozcapierza się i nie uszkadza nawet po wielu tygodniach regularnego stosowania. To jeden z lepiej zaprojektowanych i wykonanych aplikatorów w odżywce.

Dodatkowe zalety:

  • korzystna cena adekwatna do jakości produktu
  • bezproblemowa aplikacja zajmująca mniej niż 1 min dziennie
  • bardzo dobra dostępność na stronie internetowej marki
  • wydajna formuła wystarczająca nawet na pół roku
  • odżywka do rzęs, którą można aplikować także na brwi
  • konsystencja niespływająca do oczu i niedrażniąca

Dodatkowe wady:

  • przeciwwskazana dla kobiet w ciąży i karmiących