Skład: dobrze skomponowany, bez sztucznych dodatków

Odżywka do rzęs Lashcode to połączenie najlepszych składników, dzięki którym maleńkie włoski na powiekach regenerują się, rewitalizują i zyskują odpowiednie nawilżenie. Formuła zawiera tylko to, co niezbędne – substancje przyspieszające wzrost rzęs i odżywcze. Szkodliwe, silne konserwanty ustępują tu miejsca lekkim składnikom konserwującym i naturalnym ekstraktom. Do tego w Lashcode Eyelash Serum nie znajdziemy żadnych sztucznych barwników, aromatów, silikonów, czy parabenów. To skład, który naprawdę zasługuje na pochwałę. Minimum składników, żeby nie obciążać skóry powiek przy maksimum jakości, żeby działać skutecznie.

Działanie: skuteczne, szybkie, wielowymiarowe

Regularne stosowanie odżywki do rzęs Lashcode to prosty sposób na to, jak przywrócić piękno swojemu spojrzeniu. W pierwszej kolejności Lashcode Eyelash Serum wzmacnia cebulki i zapobiega nadmiernej utracie rzęs.

Odżywienie, nawilżenie, uelastycznienie i przyciemnienie włosków pojawia się jako pierwsze. Niedługo potem (w 2-3 tygodni) włoski stają się dłuższe, grubsze i wyrazistsze. Odżywka do rzęs Lashcode przyspiesza ich wzrost, dzięki w krótkim czasie stają się gęstsze i piękniejsze. Oczywiście działanie Lashcode Eyelash Serum uzależnione jest od indywidualnej podatności na składniki odżywcze, ale większość konsumentów jest zadowolonych z efektów.

Opakowanie: o ładnym designie, z solidnych materiałów

Na temat opakowania można rozwodzić się długo, ale nie ono jest najważniejsze. Warto tylko wiedzieć, że odżywka do rzęs Lashcode spodoba się fanom eleganckich, minimalistycznych produktów. Nie ma tu krzykliwych kolorów, są za to najlepszej jakości materiały. Lashcode jest wykonany solidnie, więc z powodzeniem można zabrać go w podróż. A przy okazji świetnie wygląda na toaletce.

Aplikator: niewielki, bardzo wygodny, dobrej jakości

Odżywka do rzęs Lashcode to naprawdę wygodny w użyciu kosmetyk, na co duży wpływ ma aplikator. To wykonany z elastycznego, miękkiego włosia pędzelek, który świetnie dopasowuje się do linii rzęs. Wystarczy zrobić demakijaż oczu i zaaplikować minimalną ilość Lashcode Eyelash Serum tuż u nasady rzęs. Preparat wchłonie się w kilka sekund i zacznie działać od środka, a my będziemy mogli przejść do dalszych etapów swojej standardowej pielęgnacji.

Dodatkowe zalety:

  • bardzo dobry skład bez sztucznych dodatków
  • duża pojemność i lepsza wydajność
  • wyjątkowa lekka i dobrze wchłaniająca się formuła
  • produkt bardzo dobrej jakości, wart swojej ceny
  • pierwsze efekty już po ok. 3 tygodniach

Dodatkowe wady:

  • odżywka dostępna tylko w sprzedaży online