MAC Shadescents to perfumy inspirowane odcieniami szminek tego samego producenta. Nie dość że zachwycają niezwykłymi, ale prostymi aromatami, to do tego mają energetyzujące kolory. Co więcej, geometryczne flakoniki, po 50 ml każdy, podkreślają prostotę wykonania i elegancję w jednym.

Nowe perfumy marki MAC, Shadescents, to sześć wyrazistych i intrygujących kolorów, zaczerpniętych z kultowych pomadek producenta.

Do wyboru mamy takie oto odcienie: bordowy, różowy, beżowy, fioletowy, czerwony i brązowy. Wszystkie zostały skomponowane na podstawie prostych akordów zapachowych. Jednak rezultat tej pracy zachwyci z pewnością wszystkie kobiety.

Ruby Woo, perfumy w kolorze bordowym, to wyrazisty i zwracający uwagę aromat. Świetnie nadaje się na wieczorne przyjęcie, a także genialnie współgra z zimową aurą. Flakonik o różowej barwie skrywa w środku Candy Yum-Yum. Są to perfumy o świeżym i dodającym energii zapachu owoców. Jednym z nich jest różowa gujawa, wkomponowana w nutę serca. Creme D’Nude to delikatny zapach, otulający naszą skórę świeżością i lekkością. Rozpoznasz go po beżowym opakowaniu. Fioletowy flakon to My Heroine. Wyczujemy w nim bardzo ciekawy, a zarazem tajemniczy zapach skóry Cordovan. Podobnie jak Ruby Woo sprawdzi się wieczorem. Seksowny, intensywny i wyrazisty. Właśnie taki jest kolejny aromat MAC Shadescents, czyli Lady Danger. Jak nie trudno się domyślić, znajduje się w czerwonej buteleczce. Wyczujemy w nim nutkę paczuli. Ostatni zapach, Velcet Teddy, to brązowy, wpadający w brudny róż i pomarańcz, flakonik. Ma bardzo przyjemny, słodkawy i nieco orientalny zapach.

Nowa kolekcja MAC Shadescents trafi do sprzedaży w lutym 2017 roku. Sprawdź, być może te niesamowite perfumy już są w twoim ulubionym sklepie. Wybierz swój ulubiony kolor lub taki, który w 100% oddaje twój charakter. Dobrej zabawy!